hr en
  • promijeni kontrast
  • promijeni pismo

Zelena akcija raspisuje natječaj za radno mjesto “V.D. izvršni direktor/ica” – zamjena zbog porodiljnog dopusta

Izvjestaj o radu za 2005 2007

Zelena akcija, najveća udruga za zaštitu okoliša u Hrvatskoj, raspisuje natječaj za radno mjesto Vršitelja dužnosti Izvršne direktorice. Zaposlenje je na određeno vrijeme - izabrani kandidat će biti zamjena Izvršnoj direktorici na porodiljnom dopust. Rok za prijavu je 8.4.

OPIS POSLOVA

  • Koordinacija programa i projekata financiranih iz fondova EU
  • Nadzor provedbe aktivnosti i koordinacija općih (temeljnih) i programskih aktivnosti temeljem Strateških ciljeva Zelene akcije i godišnjeg plana rada
  • Koordiniranje uredskog poslovanja te management financijskog poslovanja
  • Rad na poslovima organizacijskog razvoja
  • Priprema prijedloga projekata za donatore iz Hrvatske i iz inozemstva, s naglaskom na fondove EU-a

Uvjeti:

  • Fleksibilnost, dinamičnost i mogućnost timskog rada
  • Inicijativa, komunikativnost te sposobnost rada s volonterima i profesionalcima
  • Iskustvo u vođenju i upravljanju programima i timovima (sposobnost definiranja projektnih ciljeva, identifikacija ključnih uloga u timu te izrada planova s jasnim zadacima i odgovornostima)
  • Iskustvo u pripremi prijedloga projekata za EU fondove i prikupljanja sredstava općenito
  • Odlično poznavanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu
  • Rad na osobnim računalima u Windows okruženju
  • Iskustvo volotiranja i/ili profesionalnog djelovanja u udrugama za zaštitu okoliša ili u ostalim udrugama civilnog društva

Prednosti:

  • Prethodno iskustvo u sličnim poslovima
  • pismo preporuke

Potrebni dokumenti:

  • Pismo motivacije na hrvatskom i engleskom jeziku
  • životopis na hrvatskom i engleskom jeziku
  • Preslika diplome (ne mora biti ovjerena)

Prijave poslati do 08.04.2013. elektroničkom poštom na za@zelena-akcija.hr, s naznakom “ZA NATJEČAJ” ili poštom/osobno na: ZELENA AKCIJA, Frankopanska 1, pp. 952, HR-10000

Naše sadržaje možete prenositi u integralnoj ili prerađenoj verziji uz navođenje organizacije Zelena akcija - pod uvjetima licence Creative Commons Imenovanje 4.0 međunarodna.
Ovo dopuštenje se ne odnosi na stock fotografije i embedane sadržaje drugih stvaratelja.

Design & development: Slobodna domena Zadruga za otvoreni kod i dizajn