hr en
  • promijeni kontrast
  • promijeni pismo
Za social artwork 02 1

Ured

Zelena akcija

za@zelena-akcija.hr
01/4813096
Zeleni telefon

glavni kontakt za prijavu građana_ki o problemima u okolišu

Zeleni telefon

zeleni-telefon@zelena-akcija.hr
072/123-456 ili 01/481-22-25 ili 01/48-13-098
Img 2947

Voditeljica kampanje za ukidanje plina i Voditeljica komunikacija Zelene akcije

Marija Mileta

maruska@zelena-akcija.hr
Tonfa

Voditelj logistike Zelene akcije

Faton Berzati

tonfa@zelena-akcija.hr
Img 4814

Izvršna direktorica

Daniela Jovanova Ivanković

daniela@zelena-akcija.hr
01/4813-096
Dsc 0038

Voditelj teme Zero Waste i Voditelj kampanje protiv spaljivanja otpada

Marko Košak

marko@zelena-akcija.hr
Img 4793

Predsjednik Zelene akcije

Luka Tomac

luka@zelena-akcija.hr

Voditelj teme zaštite prirode

Hrvoje Radovanović

hrvoje@zelena-akcija.hr
Dsc 0139

Voditelj teme održivog prometa i Voditelj kampanje za Hrvatsku bez ugljena

Bernard Ivčić

bernard@zelena-akcija.hr
01/4813 096
Img 4786

Pravnica Zelene akcije

Željka Leljak Gracin

zeljka@zelena-akcija.hr
01 4813 096
Img 4804

Voditeljica kampanje protiv zagađenja plastikom

Ana-Marija Mileusnić

ana@zelena-akcija.hr
Dsc 0131

Koordinator Biciklopopravljaone Zelene akcije

Eugen Vuković

eugen@zelena-akcija.hr
Jasna web

Zeleni telefon

Jasna Šumanovac

jasna@zelena-akcija.hr
072/123-456 ili 01/481-22-25
Dsc 0024

Koordinatorica Aktivističke grupe i potpredsjednica Zelene akcije

Dora Sivka

dora@zelena-akcija.hr

Financijska administratorica

Marica Matuka

marica@zelena-akcija.hr

Asistent na projektu LIFE AskREACH

Antonio Dominik

antonio@zelena-akcija.hr
Zzzz

Voditeljica ureda i Voditeljica edukacija Zelene akcije

Aleksandra Schindler Ljutak

aleksandra@zelena-akcija.hr
01/4813-096

Pravnik i potpredsjednik Zelene akcije te Voditelj teme javnih i zajedničkih dobara

Enes Ćerimagić

enes@zelena-akcija.hr

Naše sadržaje možete prenositi u integralnoj ili prerađenoj verziji uz navođenje organizacije Zelena akcija - pod uvjetima licence Creative Commons Imenovanje 4.0 međunarodna.
Ovo dopuštenje se ne odnosi na stock fotografije i embedane sadržaje drugih stvaratelja.

Design & development: Slobodna domena Zadruga za otvoreni kod i dizajn

Kolačići (cookies) pomažu u korištenju ove stranice. Korištenjem pristajete na korištenje kolačića.