hr en
  • promijeni kontrast
  • promijeni pismo
Logo za

Ured

Zelena akcija

za@zelena-akcija.hr
01/4813096


Radno vrijeme:
PON-PET / 9-17h

Zeleni telefon

glavni kontakt za prijavu građana_ki o problemima u okolišu

Zeleni telefon

zeleni-telefon@zelena-akcija.hr
072/123-456, 01/4812-225, 01/48-13-098


Radno vrijeme:
PON-PET 9-17h / Izvan radnog vremena, prijave šaljite putem aplikacije Pametni Zeleni telefon.

Bero

Voditelj teme održivog prometa i voditelj kampanje za Hrvatsku bez ugljena

Bernard Ivčić

bernard@zelena-akcija.hr
01/4813 096
Img 1464  2

Voditeljica kampanje za ukidanje plina i voditeljica komunikacija Zelene akcije

Marija Mileta

maruska@zelena-akcija.hr
Dance

Izvršna direktorica

Daniela Jovanova Ivanković

daniela@zelena-akcija.hr
01/4813-096
Ana

Voditeljica kampanje protiv zagađenja plastikom

Ana-Marija Mileusnić

ana@zelena-akcija.hr
Marko

Voditelj teme Zero Waste, voditelj kampanje protiv spaljivanja otpada i potpredsjednik Zelene akcije

Marko Košak

marko@zelena-akcija.hr
Eugen

Koordinator Biciklopopravljaone Zelene akcije

Eugen Vuković

eugen@zelena-akcija.hr
Luka

Voditelj teme klimatskih promjena

Luka Tomac

luka@zelena-akcija.hr
Goga

Suvoditeljica Zelenog telefona

Gordana Klarić

zeleni-telefon@zelena-akcija.hr
072/123-456 ili 01/481-30-98
Za social artwork 02 2

Voditelj teme zaštite prirode

Hrvoje Radovanović

hrvoje@zelena-akcija.hr
Zeljka

Pravnica Zelene akcije

Željka Leljak Gracin

zeljka@zelena-akcija.hr
01 4813 096
Za social artwork 02 2

Voditelj teme javnih i zajedničkih dobara, pravnik i potpredsjednik Zelene akcije

Enes Ćerimagić

enes@zelena-akcija.hr
Faton

Voditelj logistike Zelene akcije

Faton Berzati

tonfa@zelena-akcija.hr
Za social artwork 02 2

Asistentica u komunikacijama

Antonia Šarić

antonia@zelena-akcija.hr
Za social artwork 02 2

Savjetnica za financije

Marica Matuka

marica@zelena-akcija.hr
Img 0352

Koordinatorica Aktivističke grupe

Sunčica Lazanski

suncica@zelena-akcija.hr
Aleksandra

Voditeljica ureda i voditeljica edukacija Zelene akcije

Aleksandra Schindler Ljutak

aleksandra@zelena-akcija.hr
01/4813-096
Jasna web

Suvoditeljica Zelenog telefona

Jasna Šumanovac

jasna@zelena-akcija.hr
072/123-456 ili 01/481-22-25
Dora

Predsjednica Zelene akcije

Dora Sivka

dora@zelena-akcija.hr

Naše sadržaje možete prenositi u integralnoj ili prerađenoj verziji uz navođenje organizacije Zelena akcija - pod uvjetima licence Creative Commons Imenovanje 4.0 međunarodna.
Ovo dopuštenje se ne odnosi na stock fotografije i embedane sadržaje drugih stvaratelja.

Design & development: Slobodna domena Zadruga za otvoreni kod i dizajn

Kolačići (cookies) pomažu u korištenju ove stranice. Korištenjem pristajete na korištenje kolačića.