hr en
  • promijeni kontrast
  • promijeni pismo
Za social artwork 02 1

Ured

Zelena akcija

za@zelena-akcija.hr
01/4813096
Zeleni telefon

glavni kontakt za prijavu građana_ki o problemima u okolišu

Zeleni telefon

zeleni-telefon@zelena-akcija.hr
072/123-456 ili 01/481-22-25 ili 01/48-13-098
Img 4793

Predsjednik Zelene akcije i voditelj Programa klimatskih promjena

Luka Tomac

luka@zelena-akcija.hr
Dsc 0003

Voditeljica programa Zeleni telefon

Gordana Klarić

zeleni-telefon@zelena-akcija.hr
072/123-456 ili 01/481-30-98
Tonfa

Asistent na projektu

Faton Berzati

tonfa@zelena-akcija.hr
Dsc 0139

Voditelj Transportnog programa

Bernard Ivčić

bernard@zelena-akcija.hr
01/4813 096
Jasna web

Zeleni telefon

Jasna Šumanovac

jasna@zelena-akcija.hr
072/123-456 ili 01/481-22-25
Img 2947

Asistentica na Programu klimatskih promjena i Voditeljica komunikacija

Marija Mileta

maruska@zelena-akcija.hr

Asistent na Programu zaštite prirodnih resursa

Hrvoje Radovanović

hrvoje@zelena-akcija.hr

Pravnik na Programu prava okoliša

Enes Ćerimagić

enes@zelena-akcija.hr
Zzzz

Voditeljica projekta i ureda

Aleksandra Schindler Ljutak

aleksandra@zelena-akcija.hr
01/4813-096
Dsc 0024

Koordinatorica Aktivističke grupe

Dora Sivka

dora@zelena-akcija.hr
Img 4814

Izvršna direktorica

Daniela Jovanova Ivanković

daniela@zelena-akcija.hr
01/4813-096
Img 4804

Asistentica na Programu gospodarenja otpadom

Ana-Marija Mileusnić

ana@zelena-akcija.hr

Asistent na projektu

Antonio Dominik

antonio@zelena-akcija.hr
Dsc 0131

Voditelj Info-centra Zelene akcije

Eugen Vuković

eugen@zelena-akcija.hr
Dsc 0038

Voditelj programa Gospodarenje otpadom

Marko Košak

marko@zelena-akcija.hr
Img 4786

Voditeljica Programa prava okoliša

Željka Leljak Gracin

zeljka@zelena-akcija.hr
01 4813 096

Naše sadržaje možete prenositi u integralnoj ili prerađenoj verziji uz navođenje organizacije Zelena akcija - pod uvjetima licence Creative Commons Imenovanje 4.0 međunarodna.
Ovo dopuštenje se ne odnosi na stock fotografije i embedane sadržaje drugih stvaratelja.

Design & development: Slobodna domena Zadruga za otvoreni kod i dizajn

Kolačići (cookies) pomažu u korištenju ove stranice. Korištenjem pristajete na korištenje kolačića.