hr en
  • promijeni kontrast
  • promijeni pismo

Zelena akcija raspisuje natječaj za radno mjesto na određeno vrijeme: Asistent/ica na Programu prava okoliša

Skupstina

Uvjeti:

  • Diploma Pravnog fakulteta
  • Vještine rada na osobnom računalu
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika
  • Fleksibilnost, dinamičnost i komunikativnost
  • Inicijativnost i sposobnost timskog rada s volonterima i profesionalcima

Potrebni dokumenti:

  • Preslik diplome
  • Pismo motivacije na hrvatskom i engleskom
  • Životopis na hrvatskom i engleskom
  • Pismo preporuke (barem jedno)

Napomena: Volontiranje i/ili profesionalno djelovanje u  nevladinim udrugama na sličnim poslovima nije uvjet, ali takvo iskustvo uzimat će se kao prednost.

OPIS POSLA ASISTENTA/ICE

  • Pravno savjetovanje građana/voditelja drugih programa ZA/drugih udruga o okolišnim pitanjima
  • Praćenje i komentiranje izrade novih propisa, strategija, planova i programa iz područja zaštite okoliša i prirode (Razmatranje pravnih posljedica pojedinih aktivnosti ZA
  • Provođenje pojedinih projektnih aktivnosti (npr. organizacija seminara, radionica, konferencija i sl.)
  • Komunikacija s međunarodnim stručnjacima za pravo okoliša, kao i razvoj bolje suradnje s istima
  • pravno istraživanje- istraživanje činjenica, propisa i sudske prakse

Prijave poslati do 01.12.2014. godine elektroničkom poštom na zeljka@zelena-akcija.hr, s naznakom: „ZA NATJEČAJ - PRAVNI ASISTENT/ICA” ili poštom/osobno na: ZELENA AKCIJA, Frankopanska 1,  HR-10000 ZAGREB.

Naše sadržaje možete prenositi u integralnoj ili prerađenoj verziji uz navođenje organizacije Zelena akcija - pod uvjetima licence Creative Commons Imenovanje 4.0 međunarodna.
Ovo dopuštenje se ne odnosi na stock fotografije i embedane sadržaje drugih stvaratelja.

Design & development: Slobodna domena Zadruga za otvoreni kod i dizajn